P3519R-394J
P3519R-394J API Delevan Inc.
P3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 390UH 169MA 10.29 OHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 10.29Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 220mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Inductance: 390 µH
Current Rating (Amps): 169 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 390UH 169MA 10.29 OHM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 10.29Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 220mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Inductance: 390 µH, Current Rating (Amps): 169 mA.
Інші пропозиції P3519R-394J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-394J P3519R-394J Виробник : API Delevan Inc. P3519.pdf Description: FIXED IND 390UH 169MA 10.29 OHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 390 µH
Current Rating (Amps): 169 mA
товару немає в наявності
P3519R-394J P3519R-394J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 390uH 10.295 Ohms 0.169A 5%