P3519R-472J
P3519R-472J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.6A 114 MOHM
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-472J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-472J P3519R-472J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.6A 114 MOHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-472J P3519R-472J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 4.7uH 0.114 Ohms 1.609A 5%