P3519R-562J
P3519R-562J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 1.54A 124 MOHM
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-562J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-562J P3519R-562J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 5.6UH 1.54A 124 MOHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-562J P3519R-562J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 5.6uH 0.124 Ohms 1.54A 5%