P3519R-681K
P3519R-681K API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 680NH 3.31A 27 MOHM
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 0.68uH 0.027 Ohms 3.313A 10%.
Інші пропозиції P3519R-681K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-681K P3519R-681K Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 680NH 3.31A 27 MOHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-681K P3519R-681K Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 0.68uH 0.027 Ohms 3.313A 10%