Продукція > DELEVAN > P3519R-682J
P3519R-682J
P3519R-682J Delevan
p3519.pdf
Виробник: Delevan
Description: FIXED IND 6.8UH 1.46A 137MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 137mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.66A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.46 A
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.46A 137MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 137mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.66A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.46 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-682J P3519R-682J Виробник : Delevan p3519.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.46A 137MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.46 A
на замовлення 495 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P3519R-682J P3519R-682J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 0.137 Ohms 1.467A 5%