P3519R-683J
P3519R-683J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 68UH 524MA 1.07 OHM
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції P3519R-683J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-683J P3519R-683J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 68UH 524MA 1.07 OHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-683J P3519R-683J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 68uH 1.074 Ohms 0.524A 5%