P3519R-821J
P3519R-821J API Delevan Inc.
3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 820NH 3.16A 29 MOHM
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 0.82uH 0.029 Ohms 3.162A 5%.
Інші пропозиції P3519R-821J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-821J P3519R-821J Виробник : API Delevan Inc. 3519.pdf Description: FIXED IND 820NH 3.16A 29 MOHM
на замовлення 200 шт:
на замовлення 100 шт:
P3519R-821J P3519R-821J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 0.82uH 0.029 Ohms 3.162A 5%