P3519R-822J
P3519R-822J API Delevan Inc.
P3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 1.11A 239MOHM SM
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-822J P3519R-822J Виробник : API Delevan Inc. P3519.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 1.11A 239MOHM SM
на замовлення 108 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P3519R-822J P3519R-822J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Fixed Inductors 8.2uH 0.239 Ohms 1.111A 5%