P3519R-823J
P3519R-823J API Delevan Inc.
p3519.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 82UH 387MA 1.96OHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 1.96Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 480mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm)
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 387 mA
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Написати відгук
Description: FIXED IND 82UH 387MA 1.96OHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 1.96Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 480mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Height - Seated (Max): 0.185" (4.70mm), Part Status: Active, Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 387 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P3519R-823J P3519R-823J Виробник : API Delevan 3519-346853.pdf Power Inductors - SMD 82uH 1.964 Ohms 0.387A 5%
на замовлення 244 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P3519R-823J P3519R-823J Виробник : API Delevan Inc. p3519.pdf Description: FIXED IND 82UH 387MA 1.96OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 387 mA