P4-EFD20/10/7-G025
  • P4-EFD20/10/7-G025
  • P4-EFD20/10/7-G025
P4-EFD20/10/7-G025
Код товару: 85698
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Група: Сердечник
Серія: EFD
Тип: Ш-подібний
Типорозмір: EFD20/10/7
Опис: Сердечник EFD20/10/7 Ui = 2200 AL ауд 160nH. Зазор: g = 0,25mm
Матеріал: P4
Проникність, µi: 2200 µi
у наявності 79 шт:
4 шт - склад
20 шт - РАДІОМАГ-Львів
11 шт - РАДІОМАГ-Харків
44 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4-EFD20/10/7-G025 Осердя EFD20/10/7 Ui=2200 AL~160nH (g=0,25mm)
товару немає в наявності
З цим товаром купують
Макетна плата 4x6 двостороння, зелена
Код товару: 144387
12 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Global Tone
Макетні плати > Макетні плати під пайку
Габарити: 40x60мм
Опис: Макетна плата 2-х стороння з металізацією отворів, крок: 2,54мм, діаметр отвору: 1мм, 280 отворів під пайку, 4 отвори для кріплення
Тип: Макетна плата під пайку
Вид: двостороння
товару немає в наявності
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Імпульсний підвищувальний DC-DC модуль на мікросхемі XL6009
57 Додати до обраних Обраний товар
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
Потужність, W: 20 W
Напр. вх., V: 3,5...32 V
Напр. вих.,VDC: 5...35 VDC
Макс. вих. струм: 2 A
Корпус, габарити, мм: 43x20,6 mm
Температура, °C: -40...+125°C
Опис: Вихідна потужність 15W/ 25W з додатковим охолодженням.