Продукція > KEMET > P409CE104M250AH101
P409CE104M250AH101
P409CE104M250AH101 Kemet
kem_f3025_pmr209.pdf
Виробник: Kemet
Cap RC Network 0.1uF 630V 20% 100 Ohm 30% 1/2W 1R/1C 85°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P409CE104M250AH101 P409CE104M250AH101 Виробник : Kemet kem_f3025_pmr209.pdf Cap RC Network 0.1uF 630V 20% 100 Ohm 30% 1/2W 1R/1C 85°C Bulk