Продукція > KEMET > P409EL474M250AH470
P409EL474M250AH470
P409EL474M250AH470 Kemet
kemf3025pmr209.pdf
Виробник: Kemet
Cap RC Network 0.47uF 630V 20% 47 Ohm 30% 0.5 (1/2)W 1R/1C 85°C Bag
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 52
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P409EL474M250AH470 P409EL474M250AH470 Виробник : Kemet kemf3025pmr209.pdf Cap RC Network 0.47uF 630V 20% 47 Ohm 30% 0.5 (1/2)W 1R/1C 85°C Bag
товару немає в наявності