P4FL20A_R1_00001
P4FL20A_R1_00001 Panjit International Inc.
P4FL3.3A_SERIES.pdf
Виробник: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC SOD123FL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V
Supplier Device Package: SOD-123FL
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 3998 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 20VWM 32.4VC SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20V, Supplier Device Package: SOD-123FL, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 32.4V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
P4FL20A_R1_00001 P4FL20A_R1_00001 Виробник : Panjit 71258E5DF51595270E5D4BF1684F24526F61ABBC93A1B906735D2E175DF3BBB8.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,Transient Voltage Suppressors,SOD-123FL,20V,UNI
товару немає в наявності
P4FL20A-R1-00001 P4FL20A-R1-00001 Виробник : Panjit P4FL3_3A_SERIES-1866184.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes SOD-123FL/TVS/SOD/TSM-04FL