P4KE100A R0G
P4KE100A R0G Taiwan Semiconductor Corporation
P4KE%20SERIES_M1602.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 85.5V 137V DO204AL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 100V, 5%, Unidirectional, TVS.
Інші пропозиції P4KE100A R0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4KE100A R0G P4KE100A R0G Виробник : Taiwan Semiconductor P4KE SERIES_M1602-1113141.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 100V, 5%, Unidirectional, TVS