P4KE100A-E3/73
P4KE100A-E3/73 Vishay General Semiconductor
p4ke.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W 100V Unidirect
на замовлення 2730 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,100V 5%,UNIDIR,AXIAL TVS.
Інші пропозиції P4KE100A-E3/73
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4KE100A-E3/73 P4KE100A-E3/73 Виробник : Vishay Semiconductor Diodes Division p4ke.pdf Description: TVS DIODE 85.5V 137V DO204AL
товару немає в наявності
P4KE100A-E3/73 P4KE100A-E3/73 Виробник : Vishay Semiconductors p4ke-1767803.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 100V Unidirect
товару немає в наявності
P4KE100A-E3\73 P4KE100A-E3\73 Виробник : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W,100V 5%,UNIDIR,AXIAL TVS