Продукція > EIC > P4KE100A
P4KE100A
P4KE100A EIC
p4ke6.8c20series.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Uni-Dir 85.5V 400W 2-Pin DO-41
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис P4KE100A EIC
Description: TVS DIODE 85.5VWM 137V DO204AL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85.5V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 95V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
P4KE100A P4KE100A Виробник : EIC p4ke6.8c20series.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 85.5V 400W 2-Pin DO-41
товару немає в наявності
P4KE100A P4KE100A Виробник : Littelfuse Inc. littelfuse_tvs_diode_p4ke_datasheet.pdf?assetguid=9d68a9f4-5b44-447b-b9f9-0a1c5386b383 Description: TVS DIODE 85.5VWM 137V DO204AL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85.5V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 95V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 95V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Packaging: Tape & Reel (TR)
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 81V
Supplier Device Package: DO-41
Voltage - Breakdown (Min): 95V
Power - Peak Pulse: 400W
P4KE100A P4KE100A Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation P4KE SERIES_N2104.pdf Description: TVS DIODE 85.5VWM 137V DO204AL
Voltage - Breakdown (Min): 95V
Power - Peak Pulse: 400W
P4KE100A P4KE100A Виробник : Diotec Semiconductor p4ke68.pdf Description: TVS DIODE 85.5VWM 137V DO204AC
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Voltage - Breakdown (Min): 95V
Power - Peak Pulse: 400W
P4KE100A P4KE100A Виробник : Taiwan Semiconductor littelfuse_tvs_diode_p4ke_datasheet.pdf?assetguid=9d68a9f4-5b44-447b-b9f9-0a1c5386b383 P4KE%20SERIES%20N0220%20REV.B.pdf P4KE SERIES_N2104.pdf p4ke68.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 100V, 5%, Unidirectional, TVS