P4KE10CAHR0G
P4KE10CAHR0G Taiwan Semiconductor Corporation
P4KE%20SERIES_M1602.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 8.55V 14.5V DO204AL
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 10V, 5%, Bidirectional, TVS.
Інші пропозиції P4KE10CAHR0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4KE10CAHR0G P4KE10CAHR0G Виробник : Taiwan Semiconductor P4KE_SERIES_M1602-1918360.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 10V, 5%, Bidirectional, TVS