Продукція > EIC > P4KE120A
P4KE120A
P4KE120A EIC
p4ke_c.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Uni-Dir 102V 400W 2-Pin DO-41
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис P4KE120A EIC
Description: TVS DO15 102V 400W UNIDIR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 102V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 114V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 165V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
P4KE120A P4KE120A Виробник : EIC p4ke_c.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 102V 400W 2-Pin DO-41
товару немає в наявності
P4KE120A media?resourcetype=datasheets&itemid=9d68a9f4-5b44-447b-b9f9-0a1c5386b383&filename=littelfuse_tvs_diode_p4ke_datasheet.pdf Однонапр. супрессор 120В, 400Вт, DO-204AC Група товару: Супресори Од. вим: шт
товару немає в наявності
P4KE120A P4KE120A Виробник : Littelfuse Inc. media?resourcetype=datasheets&itemid=9d68a9f4-5b44-447b-b9f9-0a1c5386b383&filename=littelfuse_tvs_diode_p4ke_datasheet.pdf Description: TVS DO15 102V 400W UNIDIR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 102V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 114V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 165V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W