P4KE12CAH Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO204AL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10.2V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 16.7V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO204AL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10.2V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 16.7V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції P4KE12CAH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4KE12CAH P4KE12CAH Виробник : Taiwan Semiconductor P4KE_SERIES_N2104-2821958.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 12V, 5%, Bidirectional, TVS