Продукція > EIC > P4KE150A
P4KE150A
P4KE150A EIC
p4ke_c.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Uni-Dir 128V 400W 2-Pin DO-41
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис P4KE150A EIC
Description: TVS DIODE 128VWM 207VC DO204AL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 143V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 207V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4KE150A P4KE150A Виробник : Taiwan Semiconductor P4KE%20SERIES%20N0220%20REV.B.pdf littelfuse_tvs_diode_p4ke_datasheet.pdf?assetguid=9d68a9f4-5b44-447b-b9f9-0a1c5386b383 P4KE SERIES_N2104.pdf p4ke68.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 150.5V, 5%, Unidirectional, TVS
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 128V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 143V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 207V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Мінімальне замовлення: 7
P4KE150A P4KE150A Виробник : EIC p4ke_c.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 128V 400W 2-Pin DO-41
товару немає в наявності
P4KE150A P4KE150A Виробник : Diotec Semiconductor p4ke68.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 128V 400W 2-Pin DO-15 Ammo
товару немає в наявності
P4KE150A Виробник : Diotec p4ke68.pdf Однонапр. супрессор 150В, 400Вт, DO-204AC Група товару: Супресори Од. вим: шт
P4KE150A P4KE%20SERIES%20N0220%20REV.B.pdf littelfuse_tvs_diode_p4ke_datasheet.pdf?assetguid=9d68a9f4-5b44-447b-b9f9-0a1c5386b383 P4KE SERIES_N2104.pdf p4ke68.pdf Код виробника: P4KE150A-LF Однонапр. супрессор 150В, 400Вт, DO-204AC Група товару: Супресори Од. вим: шт
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 121V
Supplier Device Package: DO-41
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power - Peak Pulse: 400W
Power - Peak Pulse: 400W
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Operating Temperature: -50°C ~ 175°C (TJ)
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Power - Peak Pulse: 400W