Продукція > EIC > P4KE24CA
P4KE24CA
P4KE24CA EIC
p4ke6.8c20series.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Bi-Dir 20.5V 400W 2-Pin DO-41
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис P4KE24CA EIC
Description: TVS DIODE 20.5VWM 33.2VC DO204AL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V, Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 22.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
P4KE24CA Виробник : Frontier P4KE SERIES_N2104.pdf Двунапр. супрессор 24В 5%, 400Вт, DO-204AL Група товару: Супресори Од. вим: шт
термін постачання 5 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 32
P4KE24CA P4KE24CA Виробник : EIC p4ke6.8c20series.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 20.5V 400W 2-Pin DO-41
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AL, DO-41, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 20.5V
Supplier Device Package: DO-204AL (DO-41)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 22.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 33.2V
Power - Peak Pulse: 400W