P4SMA10A M2G
P4SMA10A M2G Taiwan Semiconductor Corporation
P4SMA%20SERIES_Q1705.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 8.55V 14.5V DO214AC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 10V 5% Unidirectional, TVS.
Інші пропозиції P4SMA10A M2G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4SMA10A M2G P4SMA10A M2G Виробник : Taiwan Semiconductor P4SMA_SERIES_Q1705-1621525.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 10V 5% Unidirectional, TVS