P4SMA10CA
P4SMA10CA Bourns Inc.
P4SMA.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 28.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4SMA10CA P4SMA10CA Виробник : Bourns p4sma.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 10V 400W BiDir
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
P4SMA10CA P4SMA10CA Виробник : Littelfuse littelfusetvsdiodep4smadatasheet.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 8.55V 400W 2-Pin SMA T/R
P4SMA10CA P4SMA10CA Виробник : Bourns Inc. P4SMA.pdf Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO214AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 34
P4SMA10CA P4SMA10CA Виробник : Littelfuse Littelfuse_TVS_Diode_P4SMA_Datasheet_pdf-540735.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 8.55V 400W 5% Bi-directional