P4SMA110H
P4SMA110H Taiwan Semiconductor Corporation
P4SMAH SERIES_A2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 89.2VWM 158V DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.6A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 89.2V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 99V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 158V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 89.2VWM 158V DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.6A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 89.2V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 99V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 158V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції P4SMA110H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4SMA110H P4SMA110H Виробник : Taiwan Semiconductor P4SMAH SERIES_A2102.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 110V, 10%, Unidirectional, TVS