P4SMA120H Taiwan Semiconductor Corporation
P4SMAH%20SERIES_A2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 400W, 120V, 10%, UNIDIRECTIONAL,
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 97.2V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 108V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 173V
Power - Peak Pulse: 400W
Написати відгук
Description: 400W, 120V, 10%, UNIDIRECTIONAL,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 97.2V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 108V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 173V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції P4SMA120H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4SMA120H P4SMA120H Виробник : Taiwan Semiconductor P4SMAH%20SERIES_A2102.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 120V, 10%, Unidirectional, TVS