P4SMA12CAHR3G
P4SMA12CAHR3G Taiwan Semiconductor Corporation
P4SMA%20SERIES_S2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10.2V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 16.7V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: TVS DIODE 10.2VWM 16.7V DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 25A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10.2V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 16.7V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції P4SMA12CAHR3G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4SMA12CAHR3G P4SMA12CAHR3G Виробник : Taiwan Semiconductor TWSC_S_A0003171267_1-2522520.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 12V, 5%, Bidirectional, TVS