Продукція > EIC > P4SMA130
P4SMA130 EIC
P4SMA SERIES_S2102.pdf
Виробник: EIC
P4SMA130
Написати відгук
Технічний опис P4SMA130 EIC
Description: TVS DIODE 105VWM 187VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 105V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 117V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 187V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції P4SMA130
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 105V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 117V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 187V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
P4SMA130 P4SMA130 Виробник : Taiwan Semiconductor P4SMA_SERIES_S2102-2821908.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 130V, 10%, Unidirectional, TVS