Продукція > EIC > P4SMA130C
P4SMA130C
P4SMA130C EIC
99p4smaxxca20series.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Bi-Dir 105V 400W 2-Pin SMA
Написати відгук
Технічний опис P4SMA130C EIC
Description: 400W, 130V, 10%, BIDIRECTIONAL,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 105V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 117V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 187V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції P4SMA130C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4SMA130C P4SMA130C Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation P4SMA SERIES_S2102.pdf Description: 400W, 130V, 10%, BIDIRECTIONAL,
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 105V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 117V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 187V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
P4SMA130C P4SMA130C Виробник : Taiwan Semiconductor P4SMA SERIES_S2102.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 130V, 10%, Bidirectional, TVS