P4SMA13A R3G
P4SMA13A R3G Taiwan Semiconductor Corporation
P4SMA%20SERIES_S2102.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO214AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 12.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Написати відгук
Description: TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 23A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 11.1V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 12.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 18.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Інші пропозиції P4SMA13A R3G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4SMA13A R3G P4SMA13A R3G Виробник : Taiwan Semiconductor P4SMA_SERIES_R2005-1918252.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W, 13V, 5%, Unidirectional, TVS