Продукція > EIC > P4SMA13C
P4SMA13C
P4SMA13C EIC
99p4smaxxca20series.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Bi-Dir 10.5V 400W 2-Pin SMA
Написати відгук
Технічний опис P4SMA13C EIC
Description: 400W, 13V, 10%, BIDIRECTIONAL, T, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 22A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10.5V, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 11.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції P4SMA13C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4SMA13C P4SMA13C Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation P4SMA SERIES_S2102.pdf Description: 400W, 13V, 10%, BIDIRECTIONAL, T
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 22A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 10.5V
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 11.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19V
Power - Peak Pulse: 400W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
P4SMA13C P4SMA13C Виробник : Taiwan Semiconductor P4SMA SERIES_S2102.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400W, 13V, 10%, Bidirectional, TVS