P4SMA13CA M2G
P4SMA13CA M2G Taiwan Semiconductor Corporation
P4SMA%20SERIES_Q1705.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 11.1V 18.2V DO214AC
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 13V 5% Bidirect ional TVS.
Інші пропозиції P4SMA13CA M2G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P4SMA13CA M2G P4SMA13CA M2G Виробник : Taiwan Semiconductor P4SMA_SERIES_Q1705-1621525.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 400W 13V 5% Bidirect ional TVS