Продукція > 3M > P50-026S-R1-EA
P50-026S-R1-EA
P50-026S-R1-EA 3M
p50_20to100_ea.pdf
Виробник: 3M
Conn Rectangular SKT 26 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Box
Написати відгук
Description: CONN SOCKET 26POS VERT GOLD, Packaging: Bulk, Features: Board Lock, Flange, Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 26, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.421" (10.70mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції P50-026S-R1-EA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P50-026S-R1-EA P50-026S-R1-EA Виробник : 3M mediawebserver?mwsId=66666UuZjcFSLXTtmxTtnXTyEVuQEcuZgVs6EVs6E666666--&fn=Mating table.pdf Description: CONN SOCKET 26POS VERT GOLD
Packaging: Bulk
Features: Board Lock, Flange
Connector Type: Socket, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 26
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.421" (10.70mm)