Продукція > 3M > P50-040P-R1-EA
P50-040P-R1-EA
P50-040P-R1-EA 3M
mediawebserver263.pdf
Виробник: 3M
Conn High Density Rectangular PIN 40 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Box
на замовлення 208 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS VERT GOLD, Features: Board Lock, Flange, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 40, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.421" (10.70mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P50-040P-R1-EA P50-040P-R1-EA Виробник : 3M mediawebserver263.pdf Conn High Density Rectangular PIN 40 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Box
на замовлення 208 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
P50-040P-R1-EA P50-040P-R1-EA Виробник : 3M 3mtm-050-in-bm-plug-050-strt-ra-maxi-mate-ts2049.pdf Description: CONN PLUG 40POS VERT GOLD
Features: Board Lock, Flange
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 40
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.421" (10.70mm)