Продукція > 3M > P50-050P-RR1-EA
P50-050P-RR1-EA
P50-050P-RR1-EA 3M
mediawebserver263.pdf
Виробник: 3M
Conn Rectangular PIN 50 POS 2.54mm Solder RA Thru-Hole Box
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 50POS R/A GOLD, Features: Board Lock, Flange, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 50, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.275" (6.99mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P50-050P-RR1-EA P50-050P-RR1-EA Виробник : 3M 3mtm-050-in-bm-plug-050-strt-ra-maxi-mate-ts2049.pdf Description: CONN PLUG 50POS R/A GOLD
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 50
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.275" (6.99mm)