Продукція > 3M > P50-068PG-SR1-EA
P50-068PG-SR1-EA
P50-068PG-SR1-EA 3M
mediawebserver260.pdf
Виробник: 3M
Conn Rectangular PIN 2Power/68Signal POS Solder RA Thru-Hole Box
Написати відгук
Description: CONN PLUG 68POS R/A GOLD, Packaging: Bulk, Features: Ground Pin, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 68, Pitch: 0.050" (1.27mm), Height Above Board: 0.275" (6.99mm), Contact Finish Thickness: 10.0µin (0.25µm), Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P50-068PG-SR1-EA P50-068PG-SR1-EA Виробник : 3M 3mtm-050-in-plg-050-strt-ra-with-pwer-ground-pin-ts2051.pdf Description: CONN PLUG 68POS R/A GOLD
Packaging: Bulk
Features: Ground Pin
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 68
Pitch: 0.050" (1.27mm)
Height Above Board: 0.275" (6.99mm)
товару немає в наявності
P50-068PG-SR1-EA P50-068PG-SR1-EA Виробник : 3M Electronic Solutions Division ts2051.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 68POS R ANGLE PLUG W/ POWER GROUND PIN