P6CU-2405ELF
P6CU-2405ELF Peak Electronic
P6CU-xxxxE series.pdf
Код товару: 22100
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Peak Electronic
Потужність, W: 1 W
Напр. вх., V: 24 V
Напр. вих.,VDC: 5 VDC
Макс. вих. струм: 200 mA
Корпус, габарити, мм: SIP7
Температура, °C: -40...+85°C