Продукція > P6K > P6KE100A-E3/73
P6KE100A-E3/73
p6ke.pdf
Виробник:
на замовлення 200000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис P6KE100A-E3/73
Description: TVS DIODE 85.5VWM 137V DO204AC, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85.5V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 95V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Інші пропозиції P6KE100A-E3/73
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6KE100A-E3/73 P6KE100A-E3/73 Виробник : Vishay doc88369.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 85.5V 600W 2-Pin DO-15 Ammo
товару немає в наявності
товару немає в наявності
P6KE100A-E3/73 P6KE100A-E3/73 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division p6ke.pdf Description: TVS DIODE 85.5VWM 137V DO204AC
Packaging: Tape & Box (TB)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85.5V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 95V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
P6KE100A-E3/73 P6KE100A-E3/73 Виробник : Vishay Semiconductors p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 100V Unidirect
P6KE100A-E3\73 P6KE100A-E3\73 Виробник : Vishay Semiconductors ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,100V 5%,UNIDIR,AXIAL TVS