P6KE100CAH
P6KE100CAH Taiwan Semiconductor Corporation
P6KE SERIES_P2203.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 85.5VWM 137V DO204AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85.5V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 95V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V
Power - Peak Pulse: 600W
Написати відгук
Description: TVS DIODE 85.5VWM 137V DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 85.5V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 95V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 137V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції P6KE100CAH
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6KE100CAH P6KE100CAH Виробник : Taiwan Semiconductor P6KE SERIES_P2203.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W, 100V, 5%, Bidirectional, TVS