P6KE10AHE3/54
P6KE10AHE3/54 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
p6ke.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO204AC
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 41.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Написати відгук
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 41.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції P6KE10AHE3/54
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6KE10AHE3/54 P6KE10AHE3/54 Виробник : Vishay General Semiconductor p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 10V 5% Unidir AEC-Q101 Qualified
товару немає в наявності
P6KE10AHE3\54 P6KE10AHE3\54 Виробник : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,10V 5%,UNIDIR,AXIAL TVS