P6KE10CA R0G
P6KE10CA R0G Taiwan Semiconductor Corporation
P6KE%20SERIES_P2203.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO204AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 43A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Part Status: Discontinued at Digi-Key
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 43A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Part Status: Discontinued at Digi-Key.
Інші пропозиції P6KE10CA R0G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6KE10CA R0G P6KE10CA R0G Виробник : Taiwan Semiconductor Taiwan_08182023_TWSCS05648-1.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W, 10V, 5%, Bidirectional, TVS