P6KE10CAHE3/73
P6KE10CAHE3/73 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
p6ke.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO204AC
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 41.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO204AC, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 41.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Part Status: Active, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції P6KE10CAHE3/73
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6KE10CAHE3/73 P6KE10CAHE3/73 Виробник : Vishay Semiconductors p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 10V 5% Bidir AEC-Q101 Qualified
товару немає в наявності
P6KE10CAHE3\73 P6KE10CAHE3\73 Виробник : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,10V 5%,BIDIR,AXIAL TVS