P6KE110AHE3/54
P6KE110AHE3/54 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
p6ke.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 94VWM 152VC DO204AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 94V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 105V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 152V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: TVS DIODE 94VWM 152VC DO204AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 94V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 105V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 152V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції P6KE110AHE3/54
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6KE110AHE3/54 P6KE110AHE3/54 Виробник : Vishay General Semiconductor p6ke.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 110V 5% Unidir AEC-Q101 Qualified
товару немає в наявності
P6KE110AHE3\54 P6KE110AHE3\54 Виробник : Vishay ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W,110V 5%,UNIDIR,AXIAL TVS