Продукція > P6K > P6KE110ARL
P6KE110ARL
P6KE6.8A%20Rev7.pdf
Виробник:
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис P6KE110ARL
Cупрессор 110В 5%, 600Вт, DO-15 (DO-204AC) Група товару: Супресори Од. вим: шт.
Інші пропозиції P6KE110ARL
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6KE110ARL Виробник : On Semiconductor P6KE6.8A%20Rev7.pdf Cупрессор 110В 5%, 600Вт, DO-15 (DO-204AC) Група товару: Супресори Од. вим: шт
товару немає в наявності
P6KE110ARL P6KE110ARL Виробник : ON Semiconductor P6KE6.8A%20Rev7.pdf Description: TVS DIODE 94V 152V AXIAL