Продукція > EIC > P6KE110C
P6KE110C
P6KE110C EIC
362p6ke6.8-600a.pdf
Виробник: EIC
TVS Diode Single Bi-Dir 89.2V 600W 2-Pin DO-15
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис P6KE110C EIC
Description: 600W, 110V, BIDIRECTIONAL, TVS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.9A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 89.2V, Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 99V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 158V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції P6KE110C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6KE110C P6KE110C Виробник : EIC 362p6ke6.8-600a.pdf TVS Diode Single Bi-Dir 89.2V 600W 2-Pin DO-15
товару немає в наявності
P6KE110C P6KE110C Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation P6KE SERIES_P2203.pdf Description: 600W, 110V, BIDIRECTIONAL, TVS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.9A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 89.2V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 99V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 158V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
P6KE110C P6KE110C Виробник : Diotec Semiconductor p6ke68-2635878.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes TVS, DO-15, 175C, 600W, Bidir
P6KE110C P6KE110C Виробник : Littelfuse Littelfuse_TVS_Diode_P6KE_Datasheet.pdf-741008.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 89.2Vr 600W 3.8A 10% Bi-Directional
P6KE110C P6KE110C Виробник : Taiwan Semiconductor P6KE SERIES_P2203.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W, 110V, 10%, Bidirectional, TVS