P6SMA480A
P6SMA480A DIOTEC SEMICONDUCTOR
p6sma220.pdf
Виробник: DIOTEC SEMICONDUCTOR
Category: Unidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 600W; 480V; 0.91A; unidirectional; ±5%; SMA; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.6kW
Max. off-state voltage: 408V
Breakdown voltage: 480V
Max. forward impulse current: 0.91A
Semiconductor structure: unidirectional
Case: SMA
Mounting: SMD
Leakage current: 5µA
Kind of package: reel; tape
Manufacturer series: P6SMA
Tolerance: ±5%
на замовлення 36 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Unidirectional TVS SMD diodes, Description: Diode: TVS; 600W; 480V; 0.91A; unidirectional; ±5%; SMA; reel,tape, Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 0.6kW, Max. off-state voltage: 408V, Breakdown voltage: 480V, Max. forward impulse current: 0.91A, Semiconductor structure: unidirectional, Case: SMA, Mounting: SMD, Leakage current: 5µA, Kind of package: reel; tape, Manufacturer series: P6SMA, Tolerance: ±5%.
Інші пропозиції P6SMA480A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6SMA480A P6SMA480A Виробник : Diotec Semiconductor Description: TVS, SMA, 408V, 600W, UNI