P6SMB100
P6SMB100 Taiwan Semiconductor Corporation
P6SMB SERIES_Q2209.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 600W, 100V, 10%, UNIDIRECTIONAL,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 81V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 90V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 144V
Power - Peak Pulse: 600W
Написати відгук
Description: 600W, 100V, 10%, UNIDIRECTIONAL,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 4.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 81V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 90V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 144V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції P6SMB100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6SMB100 P6SMB100 Виробник : Taiwan Semiconductor P6SMB SERIES_Q2209.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W, 100V, 10%, Unidirectional, TVS