P6SMB100CAHM4G
P6SMB100CAHM4G Taiwan Semiconductor Corporation
P6SMB%20SERIES_N1701.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 85.5V 137V DO214AA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 600W 100V 5% Bidirec tional TVS.
Інші пропозиції P6SMB100CAHM4G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6SMB100CAHM4G P6SMB100CAHM4G Виробник : Taiwan Semiconductor TWSC_S_A0001641741_1-2522549.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W 100V 5% Bidirec tional TVS