P6SMB10A-E3/52
p6smb.pdf
Код товару: 150507
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди обмежувальні (cупрессори)
Ціна
P6SMB10A-E3/52 P6SMB10A-E3/52 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division p6smb.pdf Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5V DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 41.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMBJ)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
на замовлення 1500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 750
P6SMB10A-E3/52 P6SMB10A-E3/52 Виробник : Vishay General Semiconductor p6smb.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600W 10V Unidirect
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Мінімальне замовлення: 13
P6SMB10A-E3/52 P6SMB10A-E3/52 Виробник : Vishay p6smb.pdf Diode TVS Single Uni-Dir 8.55V 600W 2-Pin SMB T/R
товару немає в наявності