P6SMB10AHM4G
P6SMB10AHM4G Taiwan Semiconductor Corporation
P6SMB%20SERIES_Q2209.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO214AA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AA, SMB
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 43A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V
Supplier Device Package: DO-214AA (SMB)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 9.5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Написати відгук
Description: TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO214AA, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AA, SMB, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 43A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 8.55V, Supplier Device Package: DO-214AA (SMB), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 9.5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції P6SMB10AHM4G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6SMB10AHM4G P6SMB10AHM4G Виробник : Taiwan Semiconductor P6SMB%20SERIES_Q2209.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W 10V 5% Unidirec tional TVS