P6SMB110CA R5G
P6SMB110CA R5G Taiwan Semiconductor Corporation
P6SMB%20SERIES_N1701.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: TVS DIODE 94V 152V DO214AA
Написати відгук
ESD Suppressors / TVS Diodes 600W, 110V, 5%, Bidirectional, TVS.
Інші пропозиції P6SMB110CA R5G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P6SMB110CA R5G Виробник : Taiwan Semiconductor P6SMB_SERIES_O2004-1918287.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 600W, 110V, 5%, Bidirectional, TVS